Venüs Bilgisayar

Venüs Bilgisayar – Güvenlik Sistemleri, 2004 yılında, değişik projelerin ardından edinilen tecrübeler ile Servis ve Bakım hizmetleri, Sunucu Hizmetleri, Network Hizmetleri, Yazarkasa ve Barkod Sistemleri, Akaryakıt Otomasyon Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Kurumsal Hizmetler vermek amacı ile kurulmuştur.

Hedefimiz, teknik ve profesyonel ihtiyaçları tam olarak karşılayan tüm sistemlerinin güvenilir ve ekonomik bir biçimde müsterilerimize sunulmasıdır. Bu amaçla Bilişim Teknolojilerinin konuyla ilgili geldiği son noktanın sürekli takip edilmesi, uygulamanın her aşamasında yatırımcıya katma değer yaratan metodların geliştirilmesi ve her zaman daha iyisini gerçekleştirme isteği bu hedefimize ulaşmaktaki araçlarımızdır.

Venüs Bilgisayar – Güvenlik Sistemleri kuruluşunu takiben, Bilişim Teknolojileri konusunda birçok uygulamayı başarıyla Tamamlamıştır. Tecrübeli personeli ile her zaman profesyonel standartları referans alarak çalışmalarını sürdürmektedir


Misyonumuz;

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz;

• Sektörde sağlıklı büyümek,
• Kalite bilincini yaymak, böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
• Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını sağlıklı bir şekilde büyüterek devam ettirmek,
• Müşterilerimizin ilk ve tek tercihi olmak için Bilişim Teknolojileri Sektüründe en mükemmel standardı uygulamak,
• Şirketimizi, sektöründeki diğer kuruluşların örnek alacağı firma konumuna getirmek,
• Bilişim Sektöründe mükemmeliyet standardı olan, 5 yıldızlı bir Bilişim Teknoloji şirketi olmak.